W przeciwieństwie do dość rozpowszechnionej praktyki, nie oferuję Państwu kilku pakietów różniących się ceną i zawartością. Biorąc pod uwagę wagę wydarzenia, jakim jest ślub dla jego uczestników, jestem zdecydowana utrwalić jak najwięcej chwil z tego szczególnego dnia. Z tego też powodu oferuję Państwo jeden, kompletny pakiet, w skład którego wchodzą:

Dodatkowo mogę zaproponować również albumy wykonane według indywidualnego projektu nowożeńców, zamawiane do druku w profesjonalnym studiu firmy najlepszefoto.pl. Na 20 stronach albumu (10 rozkładówek) mieści się do 50 zdjęć. Kolor okładki, tło rozkładówek oraz zdjęcia wybierają nowożeńcy. Ilość albumów pozostaje decyzją młodej pary, jednak najczęściej wybieraną opcją jest pakiet 2+1: jeden album w rozmiarze 30x30cm i dwa w rozmiarze 20x20, wykonane według tego samego projektu i stanowiące idealny prezent dla nowożeńców i ich rodziców.

Wykonuję również sesje zdjęciowe podczas innych uroczystości (chrzest, komunia, itp.) oraz sesje portetowe i narzeczeńskie.